arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Ev Arkadaşı Arıyorum Gemlik

 • İsim : Mert
 • YAŞ : 29
 • Şehir : İstanbul
 • Cinsiyeti : Bay
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Arkadaşlık
 • Aradığı : Bayan
 • Profil Skoru : 701
 • Ev Arkadaşı Arıyorum Gemlik

  Mert; Profiline Mesaj Gönder

  Ben bu ilanı kendime birlikte yaşayabileceğimiz ev arkadaşı arıyorum Gemlik bu nedenle bu ilanı oluşturmak istedim. Aramalarda arkadaşlık sitelerinde de benim gibi bu ilan açanları görünce bende istediğim ev arkadaşı aramak veya bulmak için ev arkadaşı ilanı açmak istedim.

  İlk başta kendimi tanıtayım ismim mert bekar yalnız yaşayan çalışan bir beyim. Yaşım 29, Bursa’nın Gemlik ilçesinde yaşıyorum. Burada çalışmaya başladım. 2 sene önce taşındım ve bir ev arkadaşım vardı aynı evi paylaştığımız ama uyuşamadık çok dağınıktı tamam erkek evi dağınık olur ama ben bu şekilde yetişmediğim den dolayı hiç bir şeye elini sürmüyordu. Üstüne işten geldiğimde bir de evi temizlemek evi toplamakla uğraşıyordum. Bu nedenden dolayı ayrıldı evden. Yeni olmadı uzun zamandır ev arkadaşım yoktu. Ama günümüz maddiyatını düşününce tek başıma kaldıramıyorum ev güzel deniz kenarında güzel temiz bir yer. İnsanları sıcak ve samimiler. Seviyorum bu şehiri. Ancak biraz olsun hem maddiyatta destek çıkacak hem de eve geldiğimde sohbet edebileceğim birisi olsun diye ev arkadaşı arıyorum Gemlik ilanını açıyorum. Dürüst, saygılı, insanların kararlarına saygı duyan, özel hayatlarına karışmayan bir beyim. Yaşımdan daha olgun sayılırım. Çok erken yaşta çalışmaya başladım. İnsanlara olan güvenim pek yok bu nedenden dolayı çok zor güvenirim. Çünkü kime güvensem hem bir yanlışını gördüm. Dürüst, saygılı, titiz dağınık olmayan bir ev arkadaşı arıyorum.

  Bursa da yaşayan yalnız yaşayan veya Gemlikte benim gibi çalışıp yalnız yaşayan ve ev arkadaşı arayan kişilerin ilanımla ilgilenen ciddi kişilerin mesajlarını beklerim. Ev arkadaşı arıyorum Gemlik ilanımla ilgilenen kişilerin çalışan dürüst saygılı ve lütfen dağınık olmasın ev arkadaşı olabilecek ev arkadaşı arayan kişilerin mesajlarını beklerim.

  Ev Arkadaşı Arıyorum Gemlik - - Bay, + Tümü, İstanbul - Yorum arkadaş 81 29 Ocak 2020 29 Ocak 2020 — 12:40

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017