arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Dul Ve Zengin Bayanlar

 • İsim : Emin
 • YAŞ : 35
 • Şehir : Antalya
 • Cinsiyeti : Bay
 • Medeni Hali : Dul
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Arkdaşlık
 • Aradığı : Bayan
 • Profil Skoru : 800
 • Dul Ve Zengin Bayanlar

  Emin; Profiline Mesaj Gönder

  İyi günler ben Antalya da yaşayan bekar bir beyim. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Kendime uygun bir bayan aradığımdan dolayı da bu arkadaşlık sitesine ilan açmak istedim ve bunu dul ve zengin bayanlar olarak açmaya karar verdim.

  Nedenini biraz sonra açıklayacağım. Yaşım 45 bekar bir beyim. Dediğim gibi daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık.Bu evliliğimden bir çocuğum var oda annesi ile birlikte kalıyor. Hafta sonları da benim yanımda kalıyor. Dürüst, saygılı,kibar kültürlü bir beyim. Ve tekrar evlenmek istediğimden ve ciddi düşündüğümden dolayı kendime uygun bir bayan arkadaş aramak için bu arkadaşlık sitesine dul ve zengin bayanlar ilanını açmak mantıklı geldi. Eğer evleneceğim bayanı bulursam Antalya da yaşamak isterim. Çünkü işim düzenim her şeyim orada ve onu bozmak istemem. Maddi yönden gelirim oldukça iyi durumda.Bunu burada bu şekilde söylemek istemezdim. Ancak benim maddiyatımla değil de benim için yanımda olacak sevgi ve saygı olacak bir evlilik istiyorum. Bunun için zaten zengin derken de yani çok büyük bir zenginlik beklemiyorum. Ancak maddi geliri olan benim gibi sadece niyeti evlilik olan bir bayan arkadaş aradığımdan bu ilanı açmak istedim.

  Benim gibi niyeti ciddi olan dürüst, saygılı, samimi, kültürlü bir bayan arkadaş arıyorum. Dul ve zengin bayanlar her yerde var. Ancak ben kendime huyuma hayat yaşantıma uygun bir bayan arkadaş arıyorum. Eşimle birlikte gezmek eğlenmek tatil yapmak koluma takıp gezmek istiyorum. Çalışmasını istemem. Ancak kendi isterse de saygı duyarım. Yaşı 35-45 arası olan Antalya da yaşamak isteyen evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir. Ciddi evlilik isteyen hayatını birleştirmek isteyen ve bundan sonraki hayatında mutluluk arayan bir bayan arkadaş arıyorum.

  Dul Ve Zengin Bayanlar - - Bay, + Tümü, Antalya - Yorum arkadaş 81 19 Haziran 2020 19 Haziran 2020 — 15:18

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017