arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Dul Erkek Arkadaş

 • İsim : Bilen
 • YAŞ : 35
 • Şehir : Muğla
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Arkadaşlık
 • Aradığı : Bay
 • Profil Skoru : 679
 • Dul Erkek Arkadaş

  Bilen; Profiline Mesaj Gönder

  Merhabalar ben Muğla da yalnız yaşayan bekar bir bayanım. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve boşandık. Bu evliliğimden 1 çocuğum var. Ve onunla ilgileniyor aynı zamanda çalışan bir bayanım. Pek sosyal bir hayatım yok. Şu düşünceyle ilan açmaya karar verdim. Tekrar evlenmek istiyorum. Yalnızlık çok zor bir durum. Ve bu nedenden dolayı da kendime dul erkek arkadaş aramak ve bunun için bu ilanı açmak istedim.

  Dürüst, saygılı samimi sıcak kanlı bir bayanım. Evine ailesine düşkün bir bayanım. Çalışan aynı zamanda çocuğu ile ilgilenmeye çalışan bir bayanım. Hayatım boyunca hep tek kaldım bu hayatta şimdi çocuğum var ve o da tek yetişmesini yalnız olmasını istemiyorum. Biraz da bu yüzden evlilik düşünüyorum. Çünkü onun da bir akrabası ailesi düzenli mutlu bir ailesi olmasını istiyorum. Ben kendim için bir şey istemiyorum. Evlenmemin sebebi de biraz çocuğum. Çünkü ben tek yetiştim. Ailenin olmaması ne demek olduğunu yalnızlığın ne demek olduğunu küçük yaştan biliyorum. Belki çocuğum olmasa istemezdim tekrar evlilik yapmayı ancak onun için istiyorum. Ve bunun için dul erkek arkadaş ilanını açmak istedim bu arkadaşlık sitesine. Yaşım 35 bekar dul bir bayanım. Dul olduktan sonra sosyal hayatım pek yok. Çünkü dul deyince pek iyi karşılanmıyor insanların gözünde oysa evlenmek de boşanmakta bizim için kim ister ki evini ailesinin bozulmasını ama bazı şeyler olmayınca olmuyor. Bu nedenden dolayı da pek sosyal yaşantım yok. İşten arta kalan zamanlarda çocuğumla ilgilenirim.

  Beni anlayabilecek ciddi olacak evlenmeyi düşünen dul erkek arkadaş arıyorum. Dürüst, saygılı beni anlayabilecek ve evlenmiş ayrılmış çocuğu olabilir. Bir bey arıyorum. Evlilik istemesi benim için önemlidir. İstediği yerde yaşayabilirim. Dürüst, saygılı kibar ve nazik bir bey olmasını ve maddi bir beklentim yok ailesine bakabilecek düzeyde olması benim için yeterli gerisini birlikte çalışıp halledebiliriz bence. Tekrar dan evlilik düşünen yuva aile kurmak isteyen ve yaşı 35-45 arası olan bir bey arıyorum.

  Dul Erkek Arkadaş - - Bayan, + Tümü, Muğla - 1 Yorum arkadaş 81 15 Haziran 2020 15 Haziran 2020 — 14:34

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  1. Tamamen sizin gibi aynı şartlarda beklentim vardı. Emekliyim,Çocukları severim ve onu büyütmek banada iyi gelecektir. Çekinmeyin, Güvenilir Dürüst Samimi ve Sizin hayranlığınızı kazanabilecek kültürlü candan biriyim. Şuan Fethiye Karaçulha Çalıcada kirada yalnızım. Acil mesajınızı bekliyorum. Sebebi ve herşeyi anlatacağım. Görüşmek dileğiyle sevgi ve saygılarımla.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017