arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Ciddi Arkadaş Arıyorum

 • İsim : Barış
 • YAŞ : 28
 • Şehir : Isparta
 • Cinsiyeti : Bay
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Arkadaşlık
 • Aradığı : Bayan
 • Profil Skoru : 807
 • Ciddi Arkadaş Arıyorum

  Barış; Profiline Mesaj Gönder

  Merhabalar ben Barış 28 yaşında bekar bir erkeğim. Daha önce hiç evlilik yapmadım. Arkadaşlık yapacak ileriye doğru evlenmeyi düşüneceğim ciddi arkadaş arıyorum. İlk başta tanışıp konuşup anlaşabilmek. Eğer anlaşabilirsek ve uyum sağlar isek beraber bir yola çıkmak onunla bir ömür boyu hayatımı birleştirmek isterim.

  Ben Isparta’da yaşıyorum. Çalışıyorum özel bir şirkette müdür yardımcısı olarak. Türkiye’ye geleli 4 sene oldu. Ondan önce Almanya’da kaldım bir akrabamın yanında. 5 yıl da orada kaldım. Sonra memleketime döndüm. ve işimi gücümü kendime bir düzen oluşturmaya başladım. Olgun, ağır başlı, dürüst, güvenilir, hiç bir kötü alışkanlığı olmayan, gece hayatım yoktur, işim den başka bir şey düşünmem. Hem daha iyi olması için hayatımın hep daha güzel olması için uğraşırım. Birçok hayalim hedeflerim var onları gerçekleştirmeye çalışıyorum. Evim arabam var kendimi maddi ve manevi yönden evliliğe hazır hissediyorum. Tek sorun benim gibi hayata bakan benim gibi düşünen hayatı görmüş geçirmiş bir bayan bulamadım. Çok kız arkadaşım oldu ama bir türlü evliliğe dair düşünemedim. Uyum sağlayamadık. Ciddi arkadaş arıyorum, kendine güvenen bakımlı, özgüvenli, dürüst, hayatı görmüş geçirmiş, nerede nasıl giyilmesi gerektiğini ve nasıl davranması gerektiğini bilen, tanışıp evleneceği erkeği bulmaya çalışan, ayakları yere sağlam basan, çalışan bir bayan arkadaş istiyorum. Benim için bunlar yeterlidir. Yaşı 23-28 arası olabilir. Aslında yaşın pek önemi yok tabi yakın olursa iyi olur. Ama asıl önemli olan oturup kalkmasını bilen ailesini sevecek sahip çıkacak ailesine bağlı bir bayan arkadaş istiyorum. Bekar olursa iyi olur. Ben daha önce evlilik yapmadım evleneceğim yada tanışacağım bayanın da bekar olması benim için önemli. Bakımlıyımdır. Evime aileme sahip çıkarım. Gezmeyi dolaşmayı eğlenmeyi hepsini ailemle birlikte yapmak isterim. Biraz kıskançtırım.

  Spor yapmayı kitap okumayı severim. Gezmeyi tatile çıkmayı severim. Ama bunları artık ailemle birlikte yapmak istiyorum. Benimle Isparta’da yaşamak isteyen bayan arkadaş olursa iyi olur. Çünkü belli bir düzen kurdum buraya bunları boşa atıp başka bir şehire gitmek istemem.Ciddi arkadaş arıyorum ileriye doğru evlenmeyi amaçlayan sıcak mutlu bir yuva kurmak isteyen bayan arkadaşların mesajlarını beklerim.

  Ciddi Arkadaş Arıyorum - - Bay, + Tümü, Isparta - Yorum arkadaş 81 18 Aralık 2019 18 Aralık 2019 — 15:56

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017