arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Arkadaş Bul Türkiye

 • İsim : Sıla
 • YAŞ : Belirtilmemiş
 • Şehir : Belirtilmemiş
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Arkadaşlık
 • Aradığı : Bay
 • Profil Skoru : 1777
 • Arkadaş Bul Türkiye

  Sıla; Profiline Mesaj Gönder

  Merhaba ben yurt dışında yaşıyorum ama aslen Antalyalıyım. Almanya’ya geleli 4 yıl oldu. Bekarım yaşım 35 daha önce hiç evlilik yapmadım. Çalışan kendi ayakları üstünde duran bir bayanım.Kendime göre bir ilan açmak istedim bunun için de arkadaş bul Türkiye ilanını açmak mantıklı geldi.

  Almanya’ya eğitim için gelmiştim. Ancak iş de bulunca burada kendime göre bir hayat kurdum ve düzen kurdum. Şimdi kendime göre bir düzenim ve hayatım var. Evlilik düşünemedim çünkü dediğim gibi eğitim iş derken hiç vaktim yoktu hayatıma birisini sokacak ciddi bir ilişkim olacak vaktim yoktu. Ailem Antalya da yaşıyor. Yaz tatilleri Türkiye’ye geliyorum. 2 hafta kalıp geri dönmek zorunda kalıyorum. Benim istediğim Almanya da yaşayan benim gibi bir arkadaşla arkadaşlık kurmak yada Almanya’ya gelip giden bir arkadaşla arkadaşlık kurmak istiyorum. Artık bende kendi ailemi kurmak bir düzen kurmak istiyorum. Bunun için de arkadaş bul Türkiye ilanını açmak istedim. Dürüst, saygılı samimi, sıcak kanlı evine ailesine bağlı evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven bir bayanım. Maddi konuda bir sıkıntım yok. Ve bu amaçlar için yazmıyorum. Ben ciddi düşünen artık ileriye doğru evlilik düşünen bir bayanım. Bunun için de hayatıma girecek kişi de ve tanışacağım kişi de bu amaçla yazmasını isterim. Çünkü artık yaşım geldi. Ve bende evlenip yuvamı kurmak kendi ailemi kurmak istiyorum.

  Benim gibi düşünen evlenmiş ayrılmış da olabilir bekar da olabilir. Ancak çocuğu olmazsa sevinirim. Bu çocuk sevmediğimden değil. Bu güzel duyguyu kendim yaşamak istiyorum bu yüzden. Benim gibi evine ailesine bağlı maddi konuda bir beklentim yok evine ailesine bakabilsin benim için yeterli. Türkiye’ye yerleşme gibi bir durumum yok bunu da belirtmek isterim bunun için Almanya’da yaşayan veya yaşayacak olan bir bey arıyorum. Dürüst, saygılı, kibar, nazik anlayışlı bir beyle tanışmak ciddi düşünen evlilik düşünen ve bu amaçla arkadaşlık kurmak isteyen bir beyle tanışmak istiyorum. Bunun için de arkadaş bul Türkiye ilanıma cevap vermelerini beklerim.

  Arkadaş Bul Türkiye - - Bayan, + Tümü - Yorum arkadaş 81 3 Ağustos 2020 3 Ağustos 2020 — 14:58

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017