arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Arkadaş Arıyorum Karacabey

 • İsim : Görkem
 • YAŞ : 31
 • Şehir : Ankara
 • Cinsiyeti : Bay
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Arkadaşlık
 • Aradığı : Bayan
 • Profil Skoru : 1025
 • Arkadaş Arıyorum Karacabey

  Görkem; Profiline Mesaj Gönder

  Ben Bursa’nın Karacabey ilçesinde yaşayan bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran maddi ve manevi yönden kendini evliliğe hazır hisseden ve maddi ve manevi yönden kendini geliştiren bir erkeğim. Buraya ilan açma sebebim evlilik amacı ile arkadaş arıyorum Karacabey ilanını oluşturmak istedim.

  Yaşım 31 bekar daha önce hiç evlilik yapmadım. Özel bir şirkette çalışıyorum. Maddi yönden çok şükür bir sıkıntı çekmiyorum. Evliliğe hazır olduğumu düşünüyorum artık. Daha önce neden evlenmek istemediğimi yada neden evlenmediğimi açıklayayım. Hem kendime uygun bir ömür boyu hayatıma girecek birisini bulamadım. Hem de tam olarak kendimi hazır hissetmiyordum. Bence bir erkek işini mesleğini maddi yönden kendini hazır hissetmeden ve ayrıca manevi yönden hazır hissetmeden evlenmemeli diye düşünüyorum. Sonra erken evlilikler oluyor. Hem kendini iş güç meslek olarak tam oturmamış olan kişiler evleniyor sonra aile olarak çocukta olunca maddi zorluklar çekmeye başlıyor sonra kavgalar tartışmalar evde huzursuzluklar baş gösteriyor sonra boşanıyorlar. Ben hayatım böyle olmasın diye kendimi hazır hissedene kadar kimseyle ciddi bir şey düşünmedim. Ancak şuan hem evimi hem de düzenli bir işim var. Tabi her evde ailede olur anlaşmazlıklar tartışmalar ama maddiyat sıkıntısı çekmezsen en azından bir şeylerin üstesinden konuşarak gergin olmadan üstesinden gelirsin. Ancak maddi sıkıntı çekip bir de evde huzursuzluk varsa iki tarafta gergin olduğundan dolayı tartışma uzar gider diye düşünüyorum. Biraz çok ayrıntılı düşünürüm. Bir işe bir şeye başlamadan önce bir çok açıdan iyi ve kötü yanlarını düşünür öyle yaparım bir işi. Bu benim fikrim tabi ki herkesin fikrine de saygı duyarım. Dürüst, saygılı, kibar, nazik, kadına bir çiçek gül gibi davranan başka nasıl tarif edebilirim bilemedim ondan o şekilde yazdım. Bir beyim. Boş vakitlerimde ailem ile vakit geçirmeyi onların yanına gider onlarla vakit geçiririm. En çok sevdiğim şey yemek yapmak yemek yapmayı çok severim. Kötü bir alışkanlığım veya gece hayatım yoktur. Aileme iki sokak öte de kendi evimde yaşıyorum yalnız yaşıyorum. Arkadaş arıyorum Karacabey ilanını hayatıma arkadaş dost ömrümü sonuna kadar geçirebileceğim bir bayan arıyorum.

  Aradığım bayanda dürüstlük, saygı, sevgi, samimiyet, ailesine bağlılık, ailesine sahip çıkmasını, ailesi ile vakit geçirmeyi seven ailesinin kıymetini bilen ailesine düşkün bir bayan arkadaş arıyorum. Yaşı 25-31 arası olabilir. Evliliğe kendini hazır hissetmesi evini sahiplenebilmesi gereklidir benim için. Bekar olması ilk tercihim ama evlenmiş ayrılmış ta olabilir yalnız çocuğu olmasa sevinirim. Çalışmak istemesi veya istememesi benim için önemli değil. Verdiği her kararın yanında olurum. Arkadaş arıyorum Karacabey ilanımla ilgilenen bayanların ciddi evlenmeyi düşünen bir aile kurmayı düşünen bayanların yazmasını isterim.

  Arkadaş Arıyorum Karacabey - - Bay, + Tümü, Ankara - Yorum arkadaş 81 14 Şubat 2020 14 Şubat 2020 — 13:01

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017