arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Arkadaş Arıyorum Kadın

 • İsim : Emir
 • YAŞ : Belirtilmemiş
 • Şehir : Bolu
 • Cinsiyeti : Bay
 • Medeni Hali : Belirtilmemiş
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Evlilik
 • Aradığı : Bayan
 • Profil Skoru : 906
 • Arkadaş Arıyorum Kadın

  Emir; Profiline Mesaj Gönder

  Kendime düzgün bakımlı eğitimli konuşmasını oturmasını bilen içinde Allah korkusu olan arkadaş arıyorum kadın. Benim yaşım 45 hem maaşım var hemde çalışıyorum. Daha önce severek bir evlilik yaptım ve bu evliliğimden 2 çocuğum var. 7 sene önce vefat etti. Ve çocuklarımı tek başıma büyüttüm evlendirdim. Hepsi kendine bir düzen aile kurdu.

  Şimdi evde yalnızlık çekiyorum. Hayatımda bir kadın olmasını onun evdeki sıcaklığını özler oldum. Bu yalnızlığıma arkadaş arıyorum kadın gidermek için evlenmek istiyorum. Bolu’da yaşıyorum. Kendime ait bir evim ve düzenim var. Eğer evleneceğim bayanı bulursam Bolu’da yaşamak istiyorum. Çünkü bu yaştan sonra başka bir yerde hem işi tekrar kuramam hem de düzenimi bozamam. Belli bir düzenim dükkanım olduğundan burada yaşamak isterim. En önemlisi hayatta beni anlayabilecek bu yaştan sonra tekrar aşık olur muyum bilemem ama hayatımı sevgi saygı dürüstlük içinde yaşamayı sürdürebileceğim bir hayat arkadaşı evimin kadınını arıyorum. Evleneceğim bayanın 38-45 yaş arası olabilir. Dürüst ve sadık evcimen ailesine düşkün bir bayan olmasını isterim. Benim gibi evlenmiş ayrılmış olabilir. Çocuğu da olabilir. Ama kendilerini kurtamış en azından kendilerine bir düzen kurmuş olmasını isterim çocukların. Çünkü ben evleneceğim kadınla bir ömür boyu mutlu olmak isterim.

  Arkadaş arıyorum kadın ilanıma cevap verecek bayan arkadaşları beklerim. Unutmayın sadece ama sadece gerçekten evlenmeyi düşünenler ve benimle burada yaşamak isteyen bayanların mesajlarını beklerim.

  Arkadaş Arıyorum Kadın - - Bay, + Tümü, Bolu - 1 Yorum arkadaş 81 20 Kasım 2019 20 Kasım 2019 — 10:08

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  1. Merhaba, lütfen bana e-postayla cevap ver, böylece senin hakkında daha fazla şey öğrenebilirim ve resimlerimi gönderebilirim. teşekkür ederim.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017