arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Arkadaş Arama Siteleri

 • İsim : Banu
 • YAŞ : 38
 • Şehir : Çorum
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Dul
 • Eğitim Durumu : Lise
 • Amacı : Evlilik
 • Aradığı : Bey
 • Profil Skoru : 1549
 • Arkadaş Arama Siteleri

  Banu; Profiline Mesaj Gönder

  Ben Banu Çorum da yaşayan 38 yaşında dul bir bayanım. Burada bulunma amacım ciddi yani evlilik amacı ile burada bulunuyorum. Çok kısa süren ilk evliliğim 27 yaşımdayken noktalandı ve bu evlilikten çocuk sahibi değilim. Boşandığım günden bu güne dek hep çalıştım ve ailem ile ilgilendim. İlk evliliğimde yaşadıklarım nedeni ile ikinci kez evlenmeye uzunca bir süre cesaret edemedim. Bu nedenle kendimi işime ve aileme verdim. Ancak onca zamandan sonra artık yalnızlığı hisseder oldum. Burada bulunma amacım yukarıda da belirttiğim gibi evlilik ve güvenebileceğim birini arıyorum. Onca yıl hiç kimseye güvenememişken bu hayli zor olacak ancak bir arkadaşlık sitesinde daha fazla kişiye ulaşarak aralarından en güvenilir olanı seçmek benim gibi sosyallikten uzak biri için çok daha uygun olacağını düşünüyorum.

  Aradığım kişi öncelikli olarak Çorum ve çevresinden olursa daha iyi olur düşüncesindeyim. Ancak diğer illerden de mesaj gönderebilirsiniz. Konumunu görmezden gelebileğim nezakete ve dürüstlüğe sahip biri olur ise bu önceliğimden vazgeçebilirim. Ayrıca en fazla üzerinde duracağım konu karşımdaki kişinin ne kadar dürüst bir kişiliğe ve ne kadar dürüst bir yaşantıya sahip olduğu olacak ki bu da güven için olmazsa olmaz benim için. Maddi sorunlarım yok ve meddi amaçlar ile burada değilim. Bunun için maddi mesajlar göndermemenizi rica ediyorum. Dış görünüş için herhangi bir kriterim yok asıl güzellik benim için iç güzellik olacak her zaman. Kriterlerime uyan beylerin mesajlarını bekliyorum. Varsa siz de kriterlerinizi yazabilirsiniz. Bu sayede birbirimiz için ne kadar uygun oldğumuzu görebilirim.

  Arkadaş Arama Siteleri - - Bayan, + Tümü, Çorum - 3 Yorum arkadaş 81 23 Mart 2018 23 Mart 2018 — 20:30

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  1. selamlar ben çorum da yalnız yaşıyorum, kamudan emekli memurum, 2 yıl önce eşimden ayrıldım, eğer yazarsanız detaylı görürüz.

  2. Ciddi bı iliski.

  3. MERHABA 52YAŞINDAYIM DULUM TANIŞALIM ANLAŞIRSAK EVLILIK YAPATZ.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017